פנייה לייעוץ אישי  פרטי יצירת קשר:

  רחוב יגיע כפים 2,
  בית פיילוט, קומה 2
  תל אביב 677786

  טלפון: 053-6218290

  מידע חשוב נוסף

  אודות

  נעים מאוד, אני עו"ד יוסף גביזון,

  בעל תואר שני ייחודי (LL.M) במסלול דיני משפחה מאוניברסיטת בר אילן, עומד בראש מחלקת דיני ירושות וצוואות במשרד עו"ד גביזון, מהמובילים בישראל בניהול הליכי גירושין וירושה.

  במהלך השנים, צבר לזכותו המשרד שהוקם ב-1984 בידי אבי שיחיה, עו"ד ונוטריון משה גביזון, אלפי לקוחות מרוצים שיוצגו בכל בתי המשפט ובתי הדין.

  במשרד המשפחתי שלנו צוות מיומן של עורכי דין בעלי וותק וניסיון רב בתחומי משפט מגוונים, בדגש על דיני ירושה וצוואה.

  המשרד מעניק ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים, ייעוץ וליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר, תוך הבנה רחבה של המצב המשפטי, ניתוח מעמיק של הסוגיה ובניית אסטרטגיה נכונה וראויה שתוביל במהירות להשגת היעדים שהוגדרו.

  בראש מחלקת דיני המשפחה והירושה במשרד עמד במשך 15 שנים כב' השופט אלון גביזון המכהן היום כנשיא בתי משפט השלום במחוז דרום.

  סוד ההצלחה שלנו

  אני איש של אנשים ומתחבר לכאב של כל לקוח. כבר עשרות שנים שאנחנו מייצגים בנאמנות את שני הצדדים – גם את המתנגדים וגם את הזוכים. למדתי שהרבה פעמים אפשר להגיע להבנות תוך כדי ההליך ואפילו להביא לשיקום הקשר המשפחתי.

  אין דבר שממלא אותי סיפוק רב יותר מאשר לדעת שלא רק שהצלחנו לממש את רצונו האמיתי של הנפטר – אלא גם עזרנו להשכין שלום בין היורשים.

  אשמח לעמוד לרשותך,

  עו"ד יוסף גביזון

  אנחנו עושים מאמץ לדייק, לעדכן ולחדש את התוכן המופיע בפורטל ירושות וצוואות. יחד עם זאת מובהר, כי אין להסתמך על האמור באתר ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני. העושה שימוש בתוכן לצרכיו, עושה כן על דעת עצמו ועל אחריותו בלבד.

  לייעוץ ראשוני חייג 053-6218290 (זמינות 24 שעות)
  פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   מידע חשוב נוסף